KURUMSAL

cproserver.com müşteri hizmetleri servisi, veri merkezi, satış ve pazarlama desteği 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir.

CPROSERVER KİMDİR?

CPro Server Cloud Server(Bulut Sunucu), Yazılım Geliştirme ve Lisanslama alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Buna bağlı olarak Müşteri Destek sistemimiz ile maksimum seviyede memnuniyet ve kullanım kolaylığı sunmaya çalışmaktayız.

- Verimerkezi Tier2+ standartlarında en yüksek performans amacını hedefler
- 7/24 Müşteri Destek Sistemi üzerinden sorularınız cevapsız kalmaz
- Tüm talepleriniz uzman kadro tarafından cevaplandırılır
- Bulut teknolojisine %100 uyumlu alt yapı

BİZE ULAŞIN

Yetkili Adı Soyadı : Burak VANLI
Adres : Çarşı Mah. Yenişehir Cad. No:64 Rize-Merkez
Eposta Adresi : destek@cproserver.com
Telefon Numarası : 0850 532 02 53

CPROSERVER SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

  • Kayıtlı Vergi Dairesi: Yeşilçay
  • Vergi Numarası: 227 575 39336
  • Kayıtlı Ticaret Odası: Rize Ticaret O.
  • Ticaret Sicil Numarası: 7808
  • Oda Sicil Numarası: 9507
  • Yer Sağlayıcı Belge No: YS-2899