ALAN ADI

CPROSERVER’dan satın aldığınız domainler online olarak anında kayıt edilir ve satın aldığınız domainlerle ilgili bilgiler e-mailinize gönderilir.

CPROSERVER’da yer alan domainlerinizi ve 15 adetten fazla ücretsiz domain servisini online olarak yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Toplu Domain Güncelleme

Yenileme, Domain Sahibi Bilgileri, DNS, Domain Kilidi ve NameServer gibi pek çok işlemi birden fazla alan adı için uygulayabilirsiniz.

Ücretsiz Domain Kilitleme

Domain kilidi domainlerin transfer işlemlerini engellemek amacıyla kullanılan bir özelliktir. Domain adresinizi istediğiniz zaman online olarak anında kilitleyebilir veya kilidi kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz İç Transfer

CPROSERVER’da bulunan domainizi herhangi bir CPROSERVER kullanıcısına domain iç transfer özelliği sayesinde kolayca transfer edebilirsiniz.

Ücretsiz DNS Hizmeti

Domainlerinizin DNS işlemlerini online ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz. DNS dosyanıza A, NS, MX, PTR, CNAME, TXT gibi sınırsız DNS tanımlaması kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz 7/24 Destek

CPROSERVER üzerinden satın aldığınız domain adresi ile ilgili TR tescil işlemleri, DNS işlemleri, tescil işlemleri, yenileme işlemleri, silme talebi, transfer işlemleri, domain sahibi bilgi güncelleme alanlarında ücretsiz destek alabilirsiniz.